http://keenitsolution.com/products/wordpress/grassy/wp-content/uploads/2017/09/profolio-banner.jpg

HAKKIMIZDA

Yalıtımda Bir Numarayız

2015 Yılında kurulan firmamız, kısa sürede sağladığı yenilikçi çözümler ve sektöre getirdiği güçlü altyapı sistemleriyle müşterilerinde güven uyandırmıştır. Poliürea esaslı su izolasyonu, sprey poliüratan, sentetik örtü membran uygulamaları, yeşil çatı izolasyonu, temel ve perde duvar, havuz, su deposu ve hamam izolasyonu alanlarında faaliyetlerini sürdürerek izolasyon alanında bölgenin lider uygulayıcı firması haline gelmiştir.

İzolafyon, iş yapış biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, sektördeki geleneksel iş yapış biçimlerine karşı, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

Tüm çözümlerin ve ürünlerin giderek birbirine benzediği ve dolayısıyla tüketicilerin seçim yapmakta zorlandığı çağımızın rekabet ortamında İzolafyon, iştirak ettiği bütün projelerde müşterilerine ve çözüm ortaklarıyla güvene dayalı ilişkiler geliştirmeyi ve temel uzmanlığı olan izolasyon alanında dokunduğu tüm binalarda bir değer yaratmayı birinci önceliği olarak görmektedir.

Sektöre getirdiği kurumsal ve yenilikçi çözümlerle iş yaptığı müşteri ile güvene dayalı bir ilişki tesis ederek, kısa sayılabilecek bir sürede izolasyon sektöründe lider firma konumuna yükselen, ancak bu konumunu koruyabilmenin yolunu, kendisini sürekli geliştirmek ve yenilemekte arayan izolafyon, yaşadığı dönüşümdeki en büyük paya sahip olduklarını bildiği müşterileri ve iş ortakları ile bu süreci paylaşmaktan mutluluk ve gurur duymaya devam edecektir.

Afyonkarahisar’da bir ilk! Sprey Poliüreya makinamız hizmete girmiştir. Yeni nesil Gama Hidrolik, pnömatik oransal sistemleri kimyasal bileşenlerin en iyi karıştırma kalitesini sağlamak ve yüksek performansta püskürtmek için tasarlanmıştır. Özel konfigürasyonu, kolay kullanılabilir kontrol ekranı ve gelişmiş alarm sistemi ile hatalı uygulamalarınıza engel olur. G-30H ; çatı ve zemin kaplamalarında, hastane zemin kaplamamalarında su depoları ve havuz izolasyonunda kullanılan polyurea püskürtme makinaları sınıfına giren özellikli bir ürünü Afyonkarahisar’ın hizmetine sunmanın gururunu yaşamaktayız..

Facebook Sayfamızda Örnek Çalışmalarımız

HİZMETLERİMİZ

Neler Yapıyoruz?

Negatif Taraftan Kristalize Su Yalıtımı

Negatif Taraftan Kristalize Su Yalıtımı

Bodrum katların dıştan yalıtımının yapılamadığı durumlarda iç taraftan yani negatif taraftan su yalıtımı yapılabilmektedir. Negatif taraftan su yalıtımı uygulamaları akan suya karşı dahi yapılabilmekte ve binayı suyun zararlı etkilerine karşı korumaktadır. Bu uygulamada öncelikle basınçlı suya karşı yalıtım yapılmakta olup, gerekli görülen durumlarda ise üzerine nem ve rutubet yalıtımı için izolasyon sıvası uygulanabilmektedir.

Afyon Su Deposu Yalıtımı

Afyon Su Deposu Yalıtımı

Afyon Arıtma tesisi yalıtımıİçme suyu depolarında kullanılacak su yalıtımı ürünlerinin   belirli hijyen kriterlerine uygun olması sağlığımız açısında önem taşımaktadır ve ürünün içme suyuna uygunluk özellikleri belgelenmelidir. su deposu içindeki basınçlı suyun dışarıya kaçmasını ve deposuyu boşaltıldığında toprak içindeki suların içeri girmesini önlemek için yapılan su izolasyonudur

Afyon Arıtma tesislerinde bulunan arıtma depolarında ve havuzlarında kullanılan su yalıtım ürünleri ise yüksek kimyasal ve asit direncine sahip olmalı, ayrıca sistem halinde çözüm sunabilmelidir.

Afyon Şeffaf Teras Su Yalıtımı- izolasyonu

Afyon Şeffaf Teras Su Yalıtımı- izolasyonu

Afyon Balkonların su yalıtımında kullanılan, şeffaf su yalıtımı  sırlı fayans ve seramik yüzeylere çok iyi yapışır, zamanla sertleşmez, solma ve kararma yapmaz. Aşınmaya karşı dayanımlıdır ve üzerinde gezilebilir, bu sayede balkon ve terasların su yalıtımında, seramik yüzeylere uygulanır. Ayrıca cam ve cam tuğla duvarların izolasyonunda ve doğal taşların korunmasında kullanılır

Afyon Havuz İzolasyonu

Afyon Havuz yapımının en önemli aşamalarından biri olup,havuzların uzun ömürlü olabilmesi, sağlıklı,konforlu ve güvenli bir ortam sağlayabilmesi ayrıca iç ve dış etkenlere karşı doğru bir şekilde korunması için önem verilmesi gereken bir konudur. Havuz kullanım ömrünü tehdit eden bu iç ve dış etkenler hidrostatik basınç gibi mekanik zorlamaların yanı sıra; aşırı sıcak, aşırı soğuk ve buna bağlı olarak don gibi hava koşullarının etkileri ve deniz suyu, kimyasal dezenfeksiyon malzemeleri gibi, agresif ve aşındırıcı maddeler de olabilir.

Afyon Asansör Çukuru İzolasyonu-yalıtımı

Afyon Asansör Çukuru İzolasyonu-yalıtımı

Afyon Asansör çukuru su almaya başladığında mekanik aksamın paslanarak çalışmaz hale gelmesi ise kaçınılmazdır. Bu durumda dışarıdan müdahale mümkün olmadığından su yalıtımı için içeriden müdahale edilir. Negatif su basıncı karşısında dayanıklı su yalıtımı malzemeleri kullanılarak asansör çukuru izolasyonu yapılmalı, atık suyun neden olduğu pas, kir ve diğer kalıntılardan yüzey temizlenerek izolasyon yapılmalıdır

Afyon Havuz ve Hamam İzolasyonu- Yalıtımı

Afyon Havuzlar artık sadece açık alanlarda değil; bina teraslarında, bodrumlarda, sitelerde binaların arasında, otopark üstlerinde daha pek çok yerde yapılabiliyor. Havuz, mimari-statik-mekanik ve elektriğin kısacası neredeyse tüm mühendislik disiplinlerinin birlikte çalıştığı kendine ait özelliği olan bir yapıdır. Havuzlardan beklenen özellikler yüksektir. Havuz yapımında su yalıtımı önemli kısımlardan biridir.
Open chat